bramy - napędy - szlabany
ogrodzenia - drzwi - okna - serwis


  • Naprawy doraźne
  • Naprawy kompleksowe
  • Modernizacje
  • Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne
  • Umowy serwisowe
Serwis


Serwis

Dla domu

Produkty, które posiadamy w swej ofercie ozdobią, zabezpieczą i zapewnią komfort użytkowania Państwa domu i posesji. Oferujemy bramy garażowe segmentowe wraz z drzwiami bocznymi, bramy rolowane, rolety zewnętrzne: standardowe, półokrągłe, do zabudowy i nakładane na okno, rolety wewnętrzne: materiałowe, rzymskie, bambusowe, plisy, żaluzje pionowe i poziome. Jako zabezpieczenie posesji proponujemy ogrodzenia systemowe, bramy przesuwne, skrzydłowe z wypełnieniem sztachetowym, palisadowym i panelowym. Do bram i rolet oferujemy także automatykę największych światowych producentów takich jak Faac, Nice, Somfy, Came, BFT.

Dla przemysłu

Produkty dla przemysłu, które oferujemy przeznaczone są zarówno dla małych zakładów przemysłowych tj. warsztatów, myjni samochodowych, sklepów jak i dużych obiektów typu: fabryki, centra handlowe. W swej ofercie posiadamy: bramy przemysłowe segmentowe, rolowane, bramy harmonijkowe typu Compact, bramy szybkobieżne, bramy przeciwpożarowe a także kraty rolowane stalowe i aluminiowe, szlabany, systemy przeładunkowe, tj. rampy przeładunkowe, fartuchy uszczelniające. Oferujemy także niezawodną, sprawdzającą się w każdych warunkach automatykę takich producentów jak m.in. GFA, Marantec, Beninca.

Serwis

W ramach serwisu wykonujemy jednorazowe i okresowe przeglądy konserwacyjne oraz prace naprawcze bram segmentowych, rolowanych, harmonijkowych, szybkobieżnych, przeciwpożarowych. Serwisujemy także rolety, szlabany, rampy przeładunkowe, bramy wjazdowe przesuwne i skrzydłowe. Atrakcyjną formą współpracy, którą proponujemy jest umowa serwisowa. Zawierana jest w oparciu o indywidualne ustalenia, wymogi i potrzeby klienta.
Firma

BRAMSEC Marek Kubiak
Ul. Obywatelska 114/3
94-104 Łódź
NIP: 726-003-79-20
REGON: 471494483

Serwis

Rafał Gacki
Tel. 512 008 318
e-mail: rafal@bramsec.pl

Salon sprzedaży

ul. Obywatelska 128/152
Biurowiec LEGS, sektor 7
94-104 Łódź
Tel. +48 (42) 255 82 38
Fax: +48 (42) 255 82 99
e-mail: marketing@bramsec.pl

Godziny otwarcia:
Pn, Czw 8-18
Wt, Śr, Pt 8-16

Doradcy handlowi

Andrzej Grec 514 521 831, andrzej@bramsec.pl
Okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, rolety zewnętrzne, roletki materiałowe, żaluzje, plisy, parapety, markizy, bramy garażowe, napędy do bram, domofony

Jacek Będowski 504 515 000, jacek@bramsec.pl
Bramy ogrodzeniowe – przesuwne i dwuskrzydłowe, bramy garażowe, napędy do bram, produkty firmy Hormann